• Kategorie
  • Szukaj
  • Marynarki

Chociaż erę dopasowanych garsonek mamy już dawno za sobą (nad czym nieliczni ubolewają, większość jednak odetchnęła z ulgą), jeden ze składowych elementów przetrwał w naszej garderobie i dalej ma się świetnie. Mowa oczywiście o damskich marynarkach, które są hitem kobiecego, biznesowego looku, ale sprawdzają się też w bardziej casualowych stylizacjach.

W naszym sklepie znajdziecie marynarki o szerokiej gamie kolorystycznej, jak i różnych krojach - dłuższe, krótsze, obcisłe i oversize’owe. Do łask wracają szczególnie intensywne, krzykliwe kolory, takie jak fuksja, chabrowy czy czerwony. Mimo wyrazistości, pozwalają się wkomponować zarówno w stylizację z delikatnymi sukienkami, klasycznymi dżinsami czy też eleganckimi spodniami do damskiego garnituru. W niektórych modelach wyraźnie widać inspirację latami osiemdziesiątymi i dziewięćdziesiątymi, kiedy ta część garderoby była niezwykle popularna.

Proponujemy także dłuższe żakiety o dopasowanym kroju, które aż krzyczą: elegancja i klasa! Tutaj najczęściej znajdziecie stonowane kolory: beże i czernie, które postrzegane są jako ponadczasowe.