• Kategorie
  • Szukaj
  • Komplety i kombinezony damskie

Po latach przerwy, do mody ponownie wróciły dopasowane stylizacje, w których zarówno dół, jak i góra idealnie do siebie pasują. Przez lata widoczne tylko w garsonkach i garniturach, obecnie dopasowane komplety budzą dużo zainteresowania, zarówno na światowych wybiegach, jak i wśród influencerek w mediach społecznościowych. 

Dresy na siłownię i imprezę 

Strój sportowy coraz rzadziej kojarzy się z salą gimnastyczną czy siłownią, za to króluje w naszej codzienności. Coraz więcej kobiet decyduje się na noszenie dopasowanych, elastycznych kombinezonów w pracy, na ulicy czy imprezie. Trochę nawiązuje to do nieśmiertelnego ortalionu królującego dwie dekady temu, jednak teraz w dużo lżejszej, można powiedzieć - strawniejszej, formie. Na naszej stronie znajdziecie wygodne crop topy w komplecie z obcisłymi legginsami, jak i luźniejszymi spodniami dresowymi o kroju jogger. Proponujemy zarówno jednolite, monochromatyczne zestawy, jak i klasyczne komplety dresowe, w których pierwsze skrzypce gra bluza z kapturem czy dziewczęce, sportowe nadruki. 

Kombinezony do pracy i do domu 

Poza kolekcją sportową, znajdziecie u nas też ubrania w stylu casualowym, które doskonale wkomponują się w naszą codzienność. Dopasowane materiały i kolory stworzą spójną stylizację, w której możecie pojawić się w pracy, na randce czy spotkaniu ze znajomymi. Jednocześnie są to propozycje wygodne, które w niczym nie przypominają znanych naszym mamom sztywnych kombinezonów i garsonek sprzed dwudziestu lat. Dzięki temu także w domu możecie założyć wygodny komplet, w którym odpoczywając na kanapie czy poświęcając się obowiązkom domowym, poczujecie się pięknie i modnie. 

Dzianina czy dres? 

Ależ jedno nie musi wcale wykluczać drugiego! U nas znajdziesz kombinacje stylów i materiałów, które stworzą spójne, wielowymiarowe komplety na każdą okazję. Obecna moda pozwala na nadanie dzianinowemu, stonowanemu kombinezonowi sportowego charakteru, a dresowemu kompletowi ze spódnicą powagi i atrakcyjności! To połączenia elektryzujące, modne i na pewno przyciągające wzrok.

Komplet ze spodniami Rue
Komplet ze spodniami Rue
Produkt niedostępny
Komplet welurowy dwukolorowy Rue
Komplet welurowy dwukolorowy Rue
Produkt niedostępny
Komplet dzianinowy z golfem
Komplet dzianinowy z golfem
Produkt niedostępny