• Kategorie
  • Szukaj
  • Welurowe

Jak połączyć ze sobą codzienny, wygodny krój z aksamitnym szykiem? Odpowiedzią bezsprzecznie jest wybór odpowiedniego materiału, który nie tylko pięknie wygląda, ale także charakteryzuje się wysoką jakością. Welurowe komplety dostępne na naszej stronie spełniają właśnie te wymogi, dzięki czemu są jednocześnie bardzo komfortowe i przyjemne w dotyku, a przy tym wyglądają atrakcyjnie, nawet w formie dresów! 

Aksamitny, lekko połyskujący welur z bawełny bądź wiskozy to materiał naturalnego pochodzenia, dzięki czemu jest przewiewny, chłonny i bardzo przyjemny dla skóry. Lekko pluszowe wykończenie to dodatkowy atut, który dopełnia modne kroje i kolory. Z nami stworzysz stylizację idealną na spotkanie z przyjaciółmi, codzienne zakupy, do pracy, czy też na siłownię. Ta uniwersalność to zasługa modnych krojów, które podbiły serce niejednej kobiety, ale i wysokiej jakości wykonania.

Elastyczny i ciepły welur to idealny materiał na zimę oraz sezony przejściowe. Nie ogranicza ruchów, pozwala skórze oddychać i zapewnia komfort cieplny.