• Kategorie
  • Szukaj
  • Maxi

Długie sukienki wielokrotnie wychodziły i powracały do mody w różnych odsłonach - zarówno poważnych, jak i frywolnych. Jednak niezależnie od trendów, krój maxi ma swoje stałe zwolenniczki. W obecnej, nowoczesnej formie są wyborem doskonałym dla kobiet w każdym wieku. W towarzystwie kozaczków lub trampek, mogą stanowić podstawę codziennego looku na uczelnię, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi czy spacer z psem.

Uniwersalność charakteryzuje współczesną modę, dlatego stawiając na jednolite, wyraziste kolory możemy pozwolić sobie na zabawę z dodatkami. Wśród nich swój renesans przeżywa pasek, który spinając materiał sukienki w talii nadaje zarówno sylwetce, jak i pojedynczej części garderoby zupełnie innego charakteru.

Sukienki maxi są szczególnie polecane dla kobiet wysokich, które dobrze czują się ze swoim wzrostem i lubią go podkreślać. Pamiętajmy jednak o tym, że to od nas zależy w jakim kroju czujemy się dobrze, a zatem też wyglądamy dobrze. W końcu pewność siebie to najmodniejszy dodatek!

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny